Tipărire

Program de lucru in ambulatoriul de spec. (interval orar)

 

 

 

Cabinet

 Medic

Luni

 Marti

Miercuri

 Joi 

 Vineri

 
 
 
 

 Incepe

Termina

Incepe

Termina

Incepe

Termina

Incepe

Termina

Incepe

Termina

 

Cardiologie

SIMION OANA

       -

       -

08:00

09:00

 

 

       -

      -

       -

      -

 
DARDARI MOHAMED             10:30 14:30      

 ORL

CHIT MAZEN

12:00

15:00

10:00

12:00

08:00

10:00

12:00

15:00

10:00

12:00

 
GRECU MIHAELA 08:00 10:00 12:00 15:00 10:00 12:00 08:00 10:00 12:00 15:00  
UNCU MARIN 10:00 12:00 08:00 10:00 12:00 15:00 10:00 12:00 08:00 10:00  

CHIRURGIE PLASTICA   Program prin rotatie

ALSHEHARI ABDULRAHMAN

 

 

08:00

11:00

 

 

11:00

14:00

08:00

11:00

 

TOMEK-ENESCU ROXANA MARIA

08:00

11:00

08:00

11:00

08:00

11:00

08:00

11:00

08:00

11:00

 

GALUTA IOANA

 

 

 

 

11:00

14:00

 

 

11:00

14:00

 
STOIAN ALEXANDRU 11:00 14:00 11:00 14:00              

Medicina muncii

TIGANILA CRISTIANA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

Obstretrica ginecologie Program prin rotatie

ABOAYESH SAID

11:30

15:00

11:30

15:00

11:30

15:00

11:30

15:00

11:30

15:00

 

DUMITRESCU ANDREI-CASIMIR

08:30

11:30

 

 

08:30

09:30

 

 

08:30

09:30

 

MARGINEANU CATALINA

 

 

10:30

11:30

09:30

11:30

10:30

11:30

 

 

 

Oftalmologie

AGHAJANI MANSOUR

-

-

  -

       -

       -

      -

08:00

18:00

-

-

 

ISPAS ELENA CAMELIA

08:00

10:00

08:00

10:00

08:00

10:00

08:00

10:00

08:00

10:00

 
ISFAN ALEXANDRU                 10:00 15:00  

Chirurgie generala      Program prin rotatie

GASPAR PAUL

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

LICA ADRIAN-IONUT

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

IGNAT MIRELA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

STOICA LUCIAN

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

SIMION ADRIAN CATALIN

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

STOICA IRINA EMANUELA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

Psihiatrie adulti

NEGREA IOANA ALINA

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00

 

MARCU CORNELIA MIRELA

08:00

12:00

08:00

12:00

08:00

12:00

08:00

12:00

08:00

12:00

 

 Ortopedie Program prin rotatie

TOMEK ALEXANDRU-IOAN

08:00

11:30

 

 

08:00

11:30

 

 

08:00

11:30

 

IVANOV SERGIU

 

 

08:00

11:30

 

 

08:00

11:30

 

 

 
PANDEA ALIN CRISTIAN 11:30 15:00 08:00 11:30              

Medicina interna

VASILIU GEORGIANA

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

 

IOSEF EMIL OCTAVIAN

11:00

13:00

11:00

13:00

11:00

13:00

11:00

13:00

11:00

13:00

 

Boli infectioase

BURTAN IONUT-CLAUDIU

08:00

09:30

08:00

09:30

08:00

09:30

08:00

09:30

08:00

09:30

 

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

 

Dermato

LISAIA TATIANA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

Psihologie

SIMION MARIANA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

Chirurgie pediatrica Program prin rotatie

ZAMFIR LAVINIA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

STANCIU DANIEL

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 
SIMION GEORGE FLORIN 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00  
BFT (Recuperare, medicina fizica si beneologie)

MOLDOVEANU DAN ALEXANDRU

-

-

15:30

17:30

-

-

-

-

15:30

17:30

 

Geriatrie

VERINCEANU IRINA

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

 

Lab.Radiologie si imagistica medicala

BERBINSCHI DANIELA

14:00

15:00

07:00

08:00

14:00

15:00

07:00

08:00

14:00

15:00

 

Oncologie

CHIOSEA BOGDAN ALEXANDRU

10:00

12:00

10:00

12:00

10:00

12:00

10:00

12:00

10:00

12:00

 
NEUROLOGIE NITU BIANCA ELENA     08:00 15:00              
UROLOGIE VRABIE RADU TIBERIU     10:30 15:00 10:30 15:00 10:30 15:00      
CHIRURGIE VASCULARA VELICU DORU MIHAI 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00  
DIABET VRABIE ANDRA 08:00 12:00 08:00 12:00 08:00 12:00 08:00 12:00 08:00 12:00  
14:00 15:00 14:00 15:00 14:00 15:00 14:00 15:00 14:00 15:00