Program medici Ambulatoriu integrat

Program de lucru in ambulatoriul de spec. (interval orar)

 

 

 

Cabinet

 Medic

Luni

 Marti

Miercuri

 Joi 

 Vineri

 
 
 
 

 Incepe

Termina

Incepe

Termina

Incepe

Termina

Incepe

Termina

Incepe

Termina

 

Cardiologie

SIMION OANA

       -

       -

08:00

09:00

 

 

       -

      -

       -

      -

 
DARDARI MOHAMED             10:30 14:30      

 ORL

CHIT MAZEN

12:00

15:00

10:00

12:00

08:00

10:00

12:00

15:00

10:00

12:00

 
GRECU MIHAELA 08:00 10:00 12:00 15:00 10:00 12:00 08:00 10:00 12:00 15:00  
UNCU MARIN 10:00 12:00 08:00 10:00 12:00 15:00 10:00 12:00 08:00 10:00  

CHIRURGIE PLASTICA   Program prin rotatie

ALSHEHARI ABDULRAHMAN

 

 

08:00

11:00

 

 

11:00

14:00

08:00

11:00

 

TOMEK-ENESCU ROXANA MARIA

08:00

11:00

08:00

11:00

08:00

11:00

08:00

11:00

08:00

11:00

 

GALUTA IOANA

 

 

 

 

11:00

14:00

 

 

11:00

14:00

 
STOIAN ALEXANDRU 11:00 14:00 11:00 14:00              

Medicina muncii

TIGANILA CRISTIANA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

Obstretrica ginecologie Program prin rotatie

ABOAYESH SAID

11:30

15:00

11:30

15:00

11:30

15:00

11:30

15:00

11:30

15:00

 

DUMITRESCU ANDREI-CASIMIR

08:30

11:30

 

 

08:30

09:30

 

 

08:30

09:30

 

MARGINEANU CATALINA

 

 

10:30

11:30

09:30

11:30

10:30

11:30

 

 

 

Oftalmologie

AGHAJANI MANSOUR

-

-

  -

       -

       -

      -

08:00

18:00

-

-

 

ISPAS ELENA CAMELIA

08:00

10:00

08:00

10:00

08:00

10:00

08:00

10:00

08:00

10:00

 
ISFAN ALEXANDRU                 10:00 15:00  

Chirurgie generala      Program prin rotatie

GASPAR PAUL

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

LICA ADRIAN-IONUT

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

IGNAT MIRELA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

STOICA LUCIAN

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

SIMION ADRIAN CATALIN

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

STOICA IRINA EMANUELA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

Psihiatrie adulti

NEGREA IOANA ALINA

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00

 

MARCU CORNELIA MIRELA

08:00

12:00

08:00

12:00

08:00

12:00

08:00

12:00

08:00

12:00

 

 Ortopedie Program prin rotatie

TOMEK ALEXANDRU-IOAN

08:00

11:30

 

 

08:00

11:30

 

 

08:00

11:30

 

IVANOV SERGIU

 

 

08:00

11:30

 

 

08:00

11:30

 

 

 
PANDEA ALIN CRISTIAN 11:30 15:00 08:00 11:30              

Medicina interna

VASILIU GEORGIANA

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

 

IOSEF EMIL OCTAVIAN

11:00

13:00

11:00

13:00

11:00

13:00

11:00

13:00

11:00

13:00

 

Boli infectioase

BURTAN IONUT-CLAUDIU

08:00

09:30

08:00

09:30

08:00

09:30

08:00

09:30

08:00

09:30

 

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

 

Dermato

LISAIA TATIANA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

Psihologie

SIMION MARIANA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

Chirurgie pediatrica Program prin rotatie

ZAMFIR LAVINIA

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 

STANCIU DANIEL

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

08:00

15:00

 
SIMION GEORGE FLORIN 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00 08:00 15:00  
BFT (Recuperare, medicina fizica si beneologie)

MOLDOVEANU DAN ALEXANDRU

-

-

15:30

17:30

-

-

-

-

15:30

17:30

 

Geriatrie

VERINCEANU IRINA

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

 

Lab.Radiologie si imagistica medicala

BERBINSCHI DANIELA

14:00

15:00

07:00

08:00

14:00

15:00

07:00

08:00

14:00

15:00

 

Oncologie

CHIOSEA BOGDAN ALEXANDRU

10:00

12:00

10:00

12:00

10:00

12:00

10:00

12:00

10:00

12:00

 
NEUROLOGIE NITU BIANCA ELENA     08:00 15:00              
UROLOGIE VRABIE RADU TIBERIU     10:30 15:00 10:30 15:00 10:30 15:00      
CHIRURGIE VASCULARA VELICU DORU MIHAI 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00  
DIABET VRABIE ANDRA 08:00 12:00 08:00 12:00 08:00 12:00 08:00 12:00 08:00 12:00  
14:00 15:00 14:00 15:00 14:00 15:00 14:00 15:00 14:00 15:00  
@2021