Sectia pediatrie
    Investim in sanatate

Dreptul la sanatate pentru toti.

Spitalul Judetean De Urgenta Dr. Pompei Samarian Calarasi îsi propune să-și îmbunătățească serviciile medicale, pentru că pacientul reprezintă o prioritate pentru noi.

ISO209001 URS 1ISO2022000 URS 1SP JUD URG CALARASI 1

Pentru programari prin aplicatia Whatsapp:

Computer Tomograf (CT) si  R.M.N, Laborator, Cabinete Ambulator :0711944043

Emailuri spital:

Computer Tomograf (CT) si R.M.N

Laborator:

Cabinete:

prima pagina 4prima pagina 5

Cerere pentru vizitarea pacientilor infectati cu COVID 19 internati in sectia ATI care prezinta simptome severe de boala.

Descarca cerere

Ordonanta militara

Reguli de urmat în igiena mâinilor

Ordinul comandantului actiunii 74527 din 23.03.2020

Metodologia de supraveghere a sindromului respirator acut cu noul coronavirus

Definitiile de caz pentru Sindromul respirator acut cu noul coronavirus

Decretul nr. 1952020 privind instituirea stării de urgență pe teritoriul României

Spitalul Judetean De Urgenta Dr. Pompei Samarian Calarasi se implica in sustinerea proiectului intitulat "VENUS - IMPREUNA PENTRU O VIATA IN SIGURANTA"

VENUS IMPREUNA PENTRU O VIATA IN SIGURANTA.