Sectia pediatrie
    Investim in sanatate

Dreptul la sanatate pentru toti.

Spitalul Judetean De Urgenta Dr. Pompei Samarian Calarasi îsi propune să-și îmbunătățească serviciile medicale, pentru că pacientul reprezintă o prioritate pentru noi.

ISO209001 URS 1ISO2022000 URS 1SP JUD URG CALARASI 1

Telefoane pentru programari cabinete, CT si RMN

Număr de telefon pentru programări cabinete 0242921
 Număr de telefon pentru programări ct și rmn: 0242922

Covid 19

prima pagina 4prima pagina 5

Ordonanta militara

Reguli de urmat în igiena mâinilor

Ordinul comandantului actiunii 74527 din 23.03.2020

Metodologia de supraveghere a sindromului respirator acut cu noul coronavirus

Definitiile de caz pentru Sindromul respirator acut cu noul coronavirus

Decretul nr. 1952020 privind instituirea stării de urgență pe teritoriul României

Spitalul Judetean De Urgenta Dr. Pompei Samarian Calarasi se implica in sustinerea proiectului intitulat "VENUS - IMPREUNA PENTRU O VIATA IN SIGURANTA"

VENUS IMPREUNA PENTRU O VIATA IN SIGURANTA

Numar de contact nou

Astazi 24.05.2021 am implementat  un nou număr de contact, mult mai ușor de reținut, de trei cifre, 0242\920 care a înlocuit numarul vechi, 0242\314471.

Evoluăm în fiecare zi.
#sănătatepentrucetățean

Emailuri programari spital:

Pentru programari prin aplicatia Whatsapp:

Computer Tomograf (CT) si  R.M.N, Laborator, Cabinete Ambulator :0711944043

Emailuri spital:

Computer Tomograf (CT) si R.M.N

Laborator:

Cabinete:

Ultimele stiri

Business Theme

Culinary Theme

Dental Theme

Offline Page

There is a possibility to disable access to the front of your site.

How to enable the offline page?
Step 1: Go to "System -> Global Configuration -> Site".
Step 2: Click on "Yes" for "Site Offline" option.
Step 3: Fill in a text for "Offline Message" to give your visitors some explanation about why your website is unavailable.
Step 4: Click on "Save" to save your settings.

How to customize the offline page?
You need to edit the following file: /templates/jm-services/offline.php

Ut lectus felis, facilisis nec erat at, pretium pellentesque lectus. Donec sit amet nibh est. Morbi augue libero, pretium vitae nulla ac, malesuada ultricies neque. Donec eget neque erat. Nam dictum justo sit amet placerat consectetur. Maecenas laoreet, ligula vel scelerisque ultricies, lorem urna luctus odio, eget convallis urna erat quis justo.

Morbi vel placerat nisl, ut tempor odio. Sed lacinia purus sit amet lorem dictum tincidunt. Nunc placerat egestas vehicula. Fusce eu risus sit amet metus sagittis volutpat vehicula porttitor elit. Sed fringilla purus sed mi scelerisque scelerisque. Donec vel enim ligula. Phasellus vulputate ac dui aliquet dapibus. Suspendisse ut vestibulum tellus, sed gravida arcu. Aliquam erat volutpat.

Cras eu quam vitae magna cursus adipiscing. Etiam quis mi lacus. Proin fermentum velit non ligula malesuada imperdiet. Sed sapien enim, porta vel tempus sed, suscipit quis nisl. In vestibulum ut massa eu feugiat.

Nulla vestibulum ultrices felis sit amet dapibus. Suspendisse et ligula hendrerit, auctor justo vel, sagittis metus. Mauris tincidunt quam eu pulvinar sagittis. Pellentesque imperdiet, purus vel feugiat pharetra, lectus velit scelerisque nisi, a aliquam nibh augue vel urna. In volutpat tellus et pulvinar varius. Aenean ultricies euismod rhoncus.

Cras eleifend iaculis purus sed hendrerit. Nulla facilisi. Sed congue semper consequat. Nam viverra semper libero, a luctus eros. Nulla porttitor commodo velit nec rhoncus. Vivamus blandit tellus risus, et hendrerit nisi aliquet ut. Ut imperdiet orci tellus, in tristique urna mattis eu. Pellentesque ligula nisl, hendrerit nec facilisis sit amet, faucibus ac nulla. Morbi et consectetur ante. Etiam eu sodales tortor, ac dapibus lectus.

In laoreet tempor felis, in ornare urna consequat sit amet. Praesent vehicula libero ac tellus rutrum ultrices. Sed eu consectetur libero, id varius massa. Quisque vestibulum tempus felis. Nulla interdum varius arcu nec accumsan.