A A A

Program de lucru in ambulatoriul de spec. (interval orar)

 

Cabinete

 

Nume Medic

 

Luni

 

 Marti

 

Miercuri

 Joi   Vineri
 Incepe

Termina

Incepe

Termina

Incepe

Termina

Incepe

Termina

Incepe

Termina

Cardiologie

ARDELEANU LAURA

12:00

15:00

        -

        -

       -

       -

9:00

12:00

9:00

12:00

AHMED sheh MHMOD MUHAMAD ZEP

       -

       -

9:00

12:00

9:00

12:00

       -

      -

       -

      -

 ORL

CHIT MAZEN

9:00

15:00

9:00

15:00

9:00

15:00

9:00

15:00

9:00

15:00

 Pediatrie

SAVULESCU NICOLETA

12:00

15:00

12:00

15:00

12:00

15:00

12:00

15:00

12:00

15:00

Chirurgie Plastica

SHAMIEH HUSSEIN

11:30

15:00

    -

       -

8:00

11:30

       -

       -

9:30

11:00

IONESCU IONEL

8:00

11:30

       -

      -

11:30

15:00

       -

       -

12:30

15:00

ALSHEHARI ABDULRAHMAN

      -

      -

8:00

11:30

       -

      -

11:30

15:00

8:00

9:30

TOMEK-ENESCU ROXANA MARIA

      -

       -

11:30

15:00

-

-

8:00

11:30

11:00

12:30

Medicina muncii

TIGANILA CRISTIANA

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

Obstretrica ginecologie Program prin rotatie

ABOAYESH SAID

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

TAUT ALAIN FLORIN

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

DUMITRESCU ANDREI-CASIMIR

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

DAMIAN CRISTINA

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

SABA APOSTOL MARIA

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

Oftalmologie

AGHAJANI MANSOUR

-

-

  -

       -

       -

      -

8:00

18:00

-

-

Chirurgie generala                           Program prin rotatie.

LICA ADRIAN-IONUT

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

IGNAT MIRELA

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

STOICA LUCIAN

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

SIMION ADRIAN CATALIN

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

STOICA IRINA EMANUELA

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

Psihiatrie adulti

NEGREA IOANA ALINA

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00

-

-

12:00

14:00

 Ortopedie

TOMEK ALEXANDRU-IOAN

8:00

15:00

-

-

8:00

15:00

-

-

8:00

15:00

IVANOV SERGIU

-

-

8:00

15:00

-

-

8:00

15:00

-

-

Medicina interna

VASILIU GEORGIANA

14:00

15:00

14:00

15:00

14:00

15:00

14:00

15:00

14:00

15:00

IOSEF EMIL OCTAVIAN

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

Boli infectioase

BURTAN IONUT-CLAUDIU

 

8:00

9:30

8:00

9:30

8:00

9:30

8:00

9:30

8:00

9:30

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

13:00

15:00

Psihiatrie copii

CIUTACU GEORGIANA

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

Dermato

LISAIA TATIANA

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

Nefrologie

PORUMB ANDREI MIHAIL

12:00

15:00

12:00

15:00

12:00

15:00

12:00

15:00

12:00

15:00

Psihologie

SIMION MARIANA

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

8:00

15:00

Chirurgie pediatrica

ZAMFIR LAVINIA

8:00

12:00

12:00

15:00

8:00

12:00

12:00

15:00

8:00

12:00

STANCIU DANIEL

12:00

15:00

8:00

12:00

12:00

15:00

8:00

12:00

12:00

15:00

BFT (Recuperare, medicina fizica si beneologie)

MOLDOVEANU DAN ALEXANDRU

15:30

17:30

15:30

17:30

15:30

17:30

15:30

17:30

15:30

17:30

Geriatrie

FLORESCU IRINA

10:00

12:00

10:00

12:00

10:00

12:00

10:00

12:00

10:00

12:00

Lab.Radiologie si imagistica medicala

MATCAS HORIA

14:00

17:00

14:00

17:00

14:00

17:00

14:00

17:00

14:00

17:00

ANDRIES CORNELIA

8:00

14:00

8:00

14:00

8:00

14:00

8:00

14:00

8:00

14:00

BERBINSCHI DANIELA

8:00

11:00

8:00

11:00

8:00

11:00

8:00

11:00

8:00

11:00

Oncologie

FERARU AURELIA

8:00

12:00

8:00

12:00

8:00

12:00

8:00

12:00

8:00

12:00

VELESCU SILVIA

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00

12:00

14:00