În dimineața zilei de luni, 18.02.2019, a avut loc o acțiune de protest a personalului mediu sanitar și auxiliar medical, pe fondul diminuării salariale începând cu ianuarie 2019, în contextul aplicării Legii nr.153 și a OUG nr.114/2018.
Conducerea spitalului a luat act de nemulțumirile personalului medical transmise de către reprezentanții sindicatelor. În situația în care vor apărea modificări legislative ulterioare care să permită, vom putea corecta aceste pierderi salariale.

404 OOPS!

Page not found!

"Sorry, it appears the page you were looking for does not exist anymore or might have been moved.
Please try your luck again."

Take me home

This is a Joomla! article displayed as custom 404 page.

How to modify this page?
Step 1: Go to Content -> Article Manager.
Step 2: Find and edit the "Error 404" article.

How is the search module displayed?
It is displayed using the "Content - Load Modules" plugin. It allows to display a module in a Joomla article.
The module is published on the following position: error404-search

How to display a different article as custom 404 page?
If you want to display other article, you need to change the article ID in the following location: /templates/jm-services/error.php